amfAR Venedik 2023 Işıltılı Gala Gecesi

amfAR Venedik 2023 ünlü akınına uğradı. 3 Eylül Pazar günü amfAR Gala Venezia 2023 etkinliği, anlamlı içeriği dışında birbirinden ünlü davetli ve konukları ile de ilgi topladı.

Roberto Bravo ile amfAR Venedik 2023’te Işıltılı Gecenin Yıldızları!

Venedik’in muhteşem atmosferi, 3 Eylül Pazar günü Scuola Grande della Misericordia’da gerçekleşen ünlü amfAR Gala Venezia 2023’ü daha da büyüleyici kıldı. Davetliler şık elbiseleri ve göz alıcı mücevherleriyle, adeta kırmızı halıyı podyumlarına çevirdi. Roberto Bravo’nun konukları ve dostlarının yanı sıra CEO Mustafa Kamar ve eşi Ayşegül Kamar da değerli katılımcılar arasındaydı.

Etkinlik, gecenin ilerleyen saatlerinde açık artırmaya çıkacak sanat eserleri sergisiyle başladı. Andy Warhol ve Slim Aarons’un eserlerinin yanı sıra Venedik’in ikonik binasının duvarları da sanatseverleri bekliyordu.

Roberto Bravo, köşe yazarı ve moda editörü Pelin Kaya ile Ünlü Türk Influencer Yasemin Ögün‘ü ağırladığı prestijli bir masada ev sahipliği yaptı. Onlara, lüks manken Ophelie Guillermand, Fransız aktris Mila Lapidus, eski top model Luna de Casanova ve uluslararası influencer Maja Malnar eşlik etti. Mücevher evinin benzersiz parçaları, konukların görkemli bir şekilde parlamasını sağladı. Rose Bertram, gece boyunca bu eşsiz mücevherleri taşıyanlardan sadece biriydi.Sanatın ve İlhamın Işıltılı Anları

Gala yemeği, uluslararası sanatçılar Leona Lewis ve Rita Ora’nın canlı performansları eşliğinde unutulmaz bir deneyim yaşattı. Ava Duvernay, amfAR’ın Pazar gecesi Venedik’te düzenlenen galasında İlham Ödülü’ne layık görüldü ve filmlere olan aşkını canlı bir şekilde anlattı.

Duvernay’in kapanış konuşması, yaratıcılığın ve adaletin önemini vurguladı: “Yaratıcılık, hayal gücü ister ve adalet de hayal gücü gerektirir. Yaratıcı olduğumuzda, olmayan bir dünyayı hayal ederiz ve onu gerçekleştiririz. Adalet de olmayan bir dünyayı hayal ettiğimiz ama bunu gerçekleştirebildiğimiz bir alandır. Sesimizi yükseltiyor, zihinlerimizi geliştiriyor, birbirimize öğretiyor, kendimize öğretiyor, el ele tutuşuyor ve değişiyoruz.”

Rita’nın şarkıları eşliğinde, konuklar gecenin ilerleyen saatlerinde dans pistinde buluşarak keyifli anlar geçirdi.
amfAR, bu muhteşem gecede AIDS araştırmalarına 2 milyon dolar bağış topladı. Bu etkileyici gece, yıldızların ışıltılı katkıları ve unutulmaz anılarıyla dolu bir galaya dönüştü.

İptal için ESC...