2001 yılında yayına girmesinden itibaren ilklerin öncülüğünü yapan, alanının en iyilerinden olan Ailem.com, yeni içerik ve yaklaşımı ile tekrar takipçileriyle buluşuyor.

Ailem.com yayın hayatına sağlık portali olarak başlamış ve yayında kaldığı 17 yıl boyunca uzman ekibi ve danışmanları ile sağlık portali olmanın gerekliliklerini tam anlamıyla yerine getirmiştir.

İçeriklerinin büyük bir bölümü sadece Ailem.com için hazırlanmış makalelerden oluşmaktadır. Yayına girdikten çok kısa bir süre sonra danışmanlık yapan 50’den fazla tıp doktoru kadrosu ile gündeme uygun yayınlarını sürdürmüştür.

Ailem.com, 2018 yılında bilgi, birikim ve tecrübesiyle değişen toplumsal ihtiyaçlara ve yeni yaşam standartlarına cevap vermek için yenilenmeye gitmiştir.

Ailem.com’un yeni yaklaşımında “wellness” odak noktası olarak belirlenmiştir.

Bireylerin yaşam kalitelerini yükseltecek içeriklere ve konusunda uzman kişilere tek yerden erişmelerini sağlamak platformumuzun öncelikli hedeflerindendir. Ailem.com bu hedef doğrultusunda uzman kadrosunu da içerikleri ile paralel şekilde genişletmiştir.

Son dönemde tüm dünyada ön plana çıkan “önleyici sağlık” başlığı da Ailem.com’un önem verdiği içeriklerinden olacaktır.

“Wellness” merkezli kişisel bakım, teknoloji, ekonomi, sanat, kültür, gezi, beslenme, spor, moda ve daha fazla konuda hazırlanmış içeriklere Ailem.com üzerinden kolayca ulaşılabilecektir.

Ailem.com yeni iletişim yöntemlerini de göz önüne alarak, yazılı haber ve makalelerin yanında fotoğraflı, sesli ve videolu içeriklerinin sayısını da artırmıştır.

Yeni dönemde konusunda uzman kişiler ile toplumun beklentilerini göre hazırlanmış çokça video söyleşi yayınlanacaktır.

 

Ailem.com farkı ile “on-line ve on-site” etkinlikler düzenlenerek sosyal iletişim de en yüksek seviyeye çıkartılacaktır.

 

Ailem.com, danışmanlık hizmetleri, interaktif etkinlikler ve kampanya yönetimi ile hem üyelerine hem iş ortaklarına azami fayda sağlamayı planlamaktadır.

 

2001 – Ailem.com bir sağlık platformu olarak yayın hayatına başladı.

2002 – Ailem.com sağlık alanında «Altın Örümcek» ödülü kazandı.

2002 – «UNECE Excellent Women Entrepreneurs» finalisti oldu.

2005 – Danışmanlık yapan tıp doktoru kadrosu 50’ye ulaştı.

2010 – Aktif üye sayısı 100.000’i aştı.

2014 – Forum altyapısı ile takipçi etkileşimi azami seviyeye ulaştı.

2017 – Aktif üye sayısı 200.000’i aştı.

2018 – Yenilenme sürecine girdi.

2022 – Yeniden yayında…

İptal için ESC...