“ZÜHRE” 90’lar Modasını Geri Getiriyor

 

90’lar modası özellikle canlı renkleri ile çoğumuzun hala aklındadır. Kıyafetlerimizin enerjimizi de yansıtması kendimizi daha iyi hissettirdiği gibi ışığımızı da yükseltiyor. Renklerde 90’ların yükselişi ile favori renk paletinizdeki tüm renkleri yine “Hayata Renk Kat” mottosu ile modanın merkezi Zühre Tekstil’in 2022-2023 İlkbahar ve Yaz koleksiyonunda bulacaksınız.

90'lar modası

BU YIL 90’LARIN “CANLI RENK” MODASI GERİ DÖNDÜ!

“Zühre” denince moda ve şıklık akla geliyor. Zühre tasarımcılarının İlkbahar/Yaz 2023 Koleksiyonları’nın lansmanında gördüğümüz renkler o kadar canlı ki bu şık kombinler üzerinizde görene kadar asla aklınızdan çıkmayacak. Dolabınızda en baş köşede yerlerini alacak bu tasarımlara aşık olacaksınız.

Tarzınızı yükseğe taşıyacak detayları ile en geniş “Ceket” koleksiyonu yine Zühre’de. Spor kombinlerin şık tamamlayıcısı etekler, kalıpları ile günün her saatinde konfor sunan pantolonlar, ikili takımlar, ferahlık sunan pamuklu ve keten takımlar ile birlikte bu sezonun en öne çıkan trendi “renkli jean” ve jean pantolonda her modelinde özgüven sunan seçenekleriyle Zühre bu bahar ve yazda da kalbinizi tam 12’den vuracak.

90'lar modası

ENFES VE BİR O KADAR GÜÇLÜ KOMBİNLERİN ADRESİ ZÜHRE!

Bu bahar Paris’ten New York’a, Milano’dan Türkiye’ye tüm koleksiyonlarda moda severler canlı bir renk paleti ile baharı karşıladılar. Bu bahar yeşilin ne kadar yeşil, kırmızının ne kadar kırmızı olduğunu vitrinlerde görüyoruz. 90’lar modası gibi eğlenceli, enerjik ve renkli kombinler hayatımıza tekrar giriyor. Moda yine enfes ve bir kadar güçlü renk paleti ile kadınlara “Bahar coşkusunu” hatırlattı.

90'lar modası

Bu bahar da Zühre renkleri  kombinlerinizle katıldığınız her davet veya ofis gününde kendinizi iyi hissedeceksiniz. İçiniz iyimserlikle ve enerji ile dolacak. Canlı renklerin beraberinde pastel tonlardan göz kamaştırıcı metalik tonlara uzanan bir yelpazeyle bu sezon da her sezon olduğu gibi Zühre.com.tr’yi ziyaret ettiğinizde bir moda ziyafeti yaşayacaksınız.

Zühre mağazaları da siz modasever kadınları bekliyor. İhtiyacınız olan tüm renklerden ilhamınızı alarak alışverişlerinizi Zühre mağazalarında da gerçekleştirebilirsiniz. Yeni sezon tüm kombinleri moda danışmanları ile birlikte deneyerek alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

90'lar modası

Moda ve Trendler kategorimizdeki diğer içeriklerimize buradan ulaşabilirsiniz…

İptal için ESC...