Vücut Tipinize Göre Çorap Seçimi

 

Vücut tipinize göre çorap belirlemek çok zor olabiliyor. Çorap, bir kadının en önemli aksesuarlarından biridir şüphesiz. Farklı tür ve modeldeki pek çok çorap, yepyeni kombin fırsatları sunduğu gibi risk almanıza da neden olur. Peki kusursuz bacaklar için nasıl çoraplar tercih etmelisiniz?
Çok beğendiğiniz ama vücut tipinize uygun olmayan bir çorap sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Doğru çorap seçimi ile size uyan ve bacaklarınızı daha güzel bir görünüme ulaştıracak çoraplara kavuşmak mümkün. İşte vücut tipinize göre çorap önerileri…

vücut tipinize göre çorap

Bacaklarda İnce Görünüm İçin Boyuna Çizgili Modeller…

Vücut tipinize göre çorap seçerken öncelikle gerçek durumunuzu belirlemelisiniz.
Bacaklarınızın kalın olduğunu düşünüyorsanız boyuna çizgili çorap modelleri tam size göre. Ayrıca bu tarz çoraplar bacaklarınızın daha uzun görünmesini sağlıyor.
Desensiz koyu renk çoraplar da bacakları daha ince gösteren modellerden…
Bacaklarınızı daha düz göstermek için ise simetrik desenli çorapları tercih edebilirsiniz.

 

Toparlayıcı Modeller ile Bacaklarınızı Sıkılaştırın…

Sıkı bir modelde örülmüş file çoraplar, sarkma yapan ve selülit problemi olan bacakları toparlıyor. Bu çoraplar ayrıca vücudu saran yapıları ile bacaklardaki sarkma problemi ile savaşıyor.

vücut tipinize göre çorap

Uzun Bacaklarda Leopar Desen ve Bileği Desenli Taytlar

Bacaklarınız size fazla uzun geliyorsa düz bir ayakkabı ile hayvan desenli çorapları bir tercih olabilir. Ayrıca bileği desenli taytları da tercih edebilirsiniz. Bu tarz ürünleri düz yerine topuklu ayakkabı ve kısa bir elbiseyle kombinlerseniz bacaklarınızı daha uzun gösterebilirsiniz.

vücut tipinize göre çorap

İptal için ESC...