Ünlüler Orkid ile Yazı Selamladı

Yaz aylarının başlangıcı ile kadınların rahatça hareket edebileceği dış mekan aktiviteleri de hızlandı.

Türkiye’nin ilk hijyenik ped markası Orkid, sıcak havaların gelişini özel davetlileri ile birlikte İstanbul Boğazı’nda güneşi selamlayarak karşıladı.

Açelya Akkoyun, Derya Özel, Erica Balbay, Lale Cangal, Rüya Baraz, Sedef Çalarkan ve Zeynep Özyağcılar gibi isimlerin katılımı ile gerçekleşen davete Sağlıklı Yaşam ve Yoga Koçu Ece Vahapoğlu rehberlik etti.

P&G’nin lider kadın bakım markası Orkid, yeni sezonu Sağlıklı Yaşam ve Yoga Koçu Ece Vahapoğlu ev sahipliğinde geçekleşen ‘’Yaza Merhaba’’ daveti ile karşıladı. Ünlü isimler, yazın gelişini İstanbul Boğazı’nda yoga yaparak selamladı.

Düzenli olarak günlük ped kullanmanın sağlık açısından önemine de vurgu yapılan etkinlikte, İstanbul’un eşsiz manzarasında yoga yapan davetliler, müzik ve sohbet dolu keyifli saatler geçirdi.

Ünlüler Orkid ile Yazı SelamladıÜnlüler Orkid ile Yazı Selamladı
Ünlüler Orkid ile Yazı SelamladıÜnlüler Orkid ile Yazı Selamladı
Ünlüler Orkid ile Yazı SelamladıÜnlüler Orkid ile Yazı Selamladı

                                        Ünlüler Orkid ile Yazı Selamladı

 

Orkid Hakkında
Orkid, Türkiye’de tüketiciye sunulan ilk hijyenik ped markası olarak, bu sektörün doğmasını ve markalaşmasını sağlamıştır. Orkid, teknoloji, kalite ve iletişim alanında yenilikçi ve tüketici ihtiyacı odaklı yaklaşımıyla sektör normlarını belirlemiş ve düzenlediği sosyal sorumluluk kampanyalarıyla da sektörün büyümesinde rol oynamıştır. Sosyal sorumluluklarının bilincinde olan bir marka olarak, hayatın her noktasında gençlere ulaşmaya, onların sağlık ve eğitimi için projeler geliştirmeye büyük önem vermektedir.

İptal için ESC...