Düşük Kaşlara Etkili Müdahale

  • SAÇ ve MAKYAJ
  • Temmuz 22, 2023
  • Güncelleme Tarihi : 2023-07-22 04:27:01

Yaş, genetik ya da hormon sorunları sebebiyle ortaya çıkan düşük kaşlara etkili müdahale. Düşük kaş kadınların çeşitli sebeplerle yaşadıkları ve özellikle ifadelerini istemedikleri bir hale dönüştürebilen bir sorundur. Bu sorunun çözümü için etkili bir çözümü uzmanımızdan sizin için dinledik.

Düşük Kaş Nedir?

Kadınlarda düşük kaş sorunu, kaşların normalden daha az ve seyrek olması durumunu ifade eder. Bu durum genellikle doğal olarak düşük kaşlara sahip olan kadınlar arasında yaygın olsa da, bazı kadınlar yaş, hormonal değişiklikler, genetik faktörler, tıbbi nedenler veya kaşları sık sık alarak veya dövme yaptırarak bu sorunla karşılaşabilirler.

Düşük kaşlar, yüz ifadenizi ve çekiciliğinizi etkiler. Daha belirgin ve dolgun kaşlar, yüzünüzün daha genç ve canlı görünmesine yardımcı olur. Düşük kaş sorunu olan kadınlar, kaşlarını daha dolgun ve şekilli göstermek için kaş kalemi, kaş farı veya kaş dövmesi gibi yöntemler kullanabilirler.

Düşük Kaşlara BENEFIT ile Elveda

Benefit Türkiye Ulusal Kaş ve Güzellik Artisti Ezgi Sadeghi bizim için yeni laminasyon servisini anlattı.

Benefit Türkiye Ulusal Kaş ve Güzellik Artisti Ezgi Sadeghi: “Dünyanın bir numaralı kaş markası olarak her zaman kendimizi yeniliyor ve geliştiriyoruz. Bunu hem geniş bir yelpazeye sahip kaş ürünlerimizle hem de kaş servislerimizle elde ettik ve her geçen gün farklı ürünler ve servislerle giderek büyüyoruz. Laminasyon servisi özellikle asi kaşların yumuşayarak daha kolay şekil almasını sağlayan bir işlem. Kaş tellerini yumuşatacak bir solüsyon uyguluyoruz, ardından yukarı tarayarak sabitliyoruz. Özellikle yukarı taranmış tüy görünümlü kaşları sevenler için harika bir uygulama çünkü bu şekilde gün boyu bozulmadan ve düşmeden ilk sabitlediği anki görünümünü koruyor. Yüze adeta bir botoks etkisi yaratarak daha enerjik bakan gözlerle dinlenmiş ve genç bir görünüm sağlıyor. 6-8 hafta arasında kalıcılığı olan bu işlem şimdiden herkesin favorisi oldu bile.

Laminasyon yaptırdıktan sonra yeni lanse ettiğimiz ve ayçiçeği, argan, hint, kayısı gibi çok özel yağların birleşiminden oluşan kaş bakım yağımız Woah So Soft ile her gece bakım yapmayı ve kaşlarımızın en iyi halini sürekli korumayı ihmal etmiyoruz. Gündüzleri ise mutlaka Fluff Up ya da 24 Hour Brow Setter ile sabitleme yaparak tüm gün güzelliğinize güzellik katın.

Kaşlarınızın yeterince dolgun olmadığını düşünüyorsanız laminasyon öncesinde mutlaka yeni kaş güçlendirici Hubba Brow Serum u kullanmanızı tavsiye ederim. 4 hafta boyunca her gece uyguladığınızda kaşlarınızın hacminin artacağını göreceksiniz. Provitamin B5, Biotin ve cassia alata yaprağı özü içeren bu serumdan maksimum fayda sağlamak için 12 hafta kullanmanızı tavsiye ederim.”

Uzmanımızın söyledikleri ve tavsiyeleri ile düşük kaşlara etkili müdahale edebilirsiniz ve kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

 

Benefit Cosmetics ürünleri tüm Sephora Mağazalar’ı, www.sephora.com.tr ve Sephora Uygulaması’nda.

Laminasyon servisleri seçili kaş bar noktalarında bulunmaktadır. Lütfen mağazayı arayarak bilgi alınız.

İptal için ESC...