Çocuklarınızın Kıyafetleri Hayal Güçlerini Canlandırsın

Lally Things, miniklerin hayal gücünü canlandıracak renkli bir koleksiyon sunuyor…
Color Block Koleksiyonu, miniklerin saf enerjisine, hayallerine, oyun oynama rahatlığına ve istedikleri kişi olma özgürlüğüne dayanan rengarenk bir koleksiyon.

Bu koleksiyonun amacı, çocukların her ortamda fark edilmesini sağlayacak moda seçenekleri sunmak olarak öne çıkıyor.
Lally Things Color Block Koleksiyonu 1 ile 8 yaş arasındaki minikler için karıştırılıp eşleştirilebilecek elbiseler, üstler, etekler, tulumlar ve pantolonlar gibi birçok farklı ürün içeriyor.

 

Renk tercihleri, çocukların özgürlüğüne bırakılıyor

Çocukların her ortamda fark edilmesini sağlayacak moda seçenekleri sunmanın yanı sıra, benzersiz ve unutulmaz görünümler yaratmayı amaçlayan koleksiyon, hem canlı hem doğayı yansıtan, birbiriyle uyumlu 8 farklı renk tonuyla tasarlanmıştır. Koleksiyonda bulunan ve iki renk seçeneği sunan çift taraflı elbise ve bluzlardaki detaylar da unutulmuyor. Etiketler, kıyafetlerin yan tarafında yer alıyor.


%100 pamuklu, şile bezi

Lally Things, ilkbahar-Yaz 2023 Color Block Koleksiyonu; giysilerin dayanıklı olması gerektiğine inanarak “Az, daha fazladır” prensibiyle daha sürdürülebilir bir tüketime katkıda bulunmayı amaçlıyor. %100 pamuklu ve dayanıklı şile bezi ile miniklerin tenlerine dost pamuklu vual kumaşlar tercih edilerek hazırlanan her bir parçanın ambalajında ve üretim sürecinde de çevre dostu bir tutum sergiliyor. Kumaşlar, dayanıklılığı ve kullanıldıkça yumuşayan dokuları sayesinde, ister plajda ister günlük hayatta senelerce, rahatlıkla kullanıma imkan veriyor.


 

Lally Things Hakkında

2018’de kurulan Lally Things markası fonksiyonel, eğlenceli ve daima sağlıklı koleksiyonlar yaratmayı amaçlayan bir marka. İki girişimci ve üretken anne tarafından butik bir anlayışla yoluna devam eden Lally Things ürünleri arasında 1-8 yaş elbise, pareo, etek, şort ve pantolon gibi ürünler bulunmaktadır. Lally Things koleksiyonlarına; www.lallythings.com online mağazasından ve tasarım odaklı platformlardan ulaşmak mümkün. Daha fazla bilgi için info@lallythings.com dan markaya ulaşmak mümkün.

www.lallythings.com

İptal için ESC...