Haberler >> Keyifli Sohbetler
 
ANASAYFA‹‹
KÜTÜPHANE‹‹
Ünlü Sanatçı Derya Baykal'dan Kadınlara Mesaj Var!!!

Türkiye Menopoz ve Osteoporoz Derneği, menopoz ve tedavi yöntemleri konusunda kadınları bilinçlendirmek amacıyla ünlü sanatçı Derya Baykal’ın da desteğiyle yurt çapında "Menopoz Bilinçlendirme Kampanyası" başlattı. ‘Kadın İsterse’ adlı dizisinde ‘Selin’ karakteriyle karşımıza çıkan Derya Baykal'la, hem kampanya ile ilgili düşüncelerini hem de özel yaşamıyla ilgili keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik.

ailem.com: Türkiye Menopoz ve Osteoporoz Derneği, menopoz ve tedavi yöntemleri konusunda kadınları bilinçlendirmek amacıyla yurt çapında başlattığı "Menopoz Bilinçlendirme Kampanyası"na destek veriyorsunuz.  Kampanyadan nasıl haberdar oldunuz ve destekleme karar verdiniz?
Derya Baykal: Türkiye Menopoz ve Osteoporoz Derneği’nden beni aradılar. Kadınları erken yaşlardan itibaren menopoz konusunda bilgilendirmek, bu dönemi yaşam kalitesinden ödün vermeden sağlıklı ve mutlu yaşamaları konusunda bilinçlendirmek amacıyla bir “Menopoz Bilinçlendirme Kampanyası” başlatacaklarını kendilerine destek verip vermeyeceğimi sordular. Bende bu kampanyada yer almaktan gurur duyacağımı ve çok yararlı olabileceğime inandığımı söyledim. Sonuçta çok güzel bir ortak noktada birleştik. Çünkü ben kadına önem veriyorum. Kampanyada benim düşüncelerimle, yaşam biçimimle, anlatmak istediğim şeylerle birebir örtüşüyor.


[20.05.2005]

1  2  3

1/3