Yorumlarınız
 

Öncelikle ellerinize, yüreklerinize sağlık. Nefis bir site hazırlamışsınız. Zaten ben de birkaç aydan beri üyenizim. Üstelik bir gazeteci olarak (Fanatik, Fanatik Basket, Mimoza, Cosmopolitan, Hürriyet Kelebek, şimdi de Marie Claire) sitenizin forumlarından bol bol haber konusu çıkarıyorum. Hatta üyelerinizden röportaj yaptığım insanlar oldu. Aklımdayken hemen yazayım, sitenize katkıda bulunmayı arzu ederim. Sizin de aklınızda bulunsun! Sevgiler...
Pınar Yılmazerler

Tüm Ailem Com emeği geçenlerinin Birinci Yaş Gününü kutlarım.
Mevcut sevdiklerim yanında, Ailem Com sayesinde sevdiklerim ve sevenlerim çoğaldı.Benim de dileğim bu dostluklar bir ömür boyu sürer ve ülkemizi hatta dünyayı sarar da kötülere yer kalmaz.En önemlisi bilinçli bir birey-aile ve toplumunun oluşmasıdır,yepyeni bir nesil gelmesidir.hele hele ev hanımları için bulunmaz bir nimettir (bana göre).
En az 10 saat masa başı çalışıyorum. fiziken değilse de ruhen Ailem Com tavsiyelerine uymaya, açıklamaları ile bilgilenmeye çalışıyorum.
cümlelerim yazmakla bitmez inanın. tekrar yaş gününüzü kutlar, saygılar-sevgiler sunarım. hoşça ve dostça kalın.
asican

Merhaba :)

Öncelikle yeni yaşını kutluyor,gelecek günlerin sana iyilikler ve güzellikler getirmesini bütün kalbimle diliyor ve
Bu güne dek,hayatın benden esirgemiş olduğu en büyük değeri bana kazandırdığın,bizleri birçok konuda bilgilendirdiğin için verdiğin hizmetler adına teşekkürler ediyorum.
iklim

Doldurmuş oldugunuz bir yılda oldukça hoş ve başarılı bir dönem geçirdiğinizi düşünüyorum en azından benim için oldukça yararlı bilgiler sunmuş oldugunuzu görmek beni mutlu etti umarım yeni yılınızda da aynı başarıyı katlıyarak sürdürürsünüz nice başarılı yıllara.
faune

Emeği geçen herkesi bu güzel çalışmadan dolayı kutluyorum.Uzun yıllar devamı dileğiyle doğum gününüzü kutlarım.
mrrrk

iyi, güzel ve uzun yıllara..
hep beraber...
suman


1  2  3  4  5  6  7  8

1/8 
>> SAYFA BAŞINA DÖN <<